Health & Beauty Manager

Blog o zdrowiu i zdrowym podejściu do życia.

Pasta Wawrzyniec

Warzywne pasty Wawrzyniec

Ostatnio dostałam do przetestowania warzywne pasty Wawrzyniec. Przesyłka zawierała cztery słoiczki nowych na rynku past. Tuż po otwarciu, zabrałam się za sprawdzenie składu. Nienawidzę produktów udających zdrowe, a takie niestety są powszechne na sklepowych półkach. Wawrzyńcowa etykieta jest naprawdę przyzwoita. W składzie znajduje się ciecierzyca, warzywa – suszone, grillowane i/lub surowe oraz szereg przypraw. Zero barwników, konserwantów i innych „witamin E”.

Wawrzyniec – smaki

Pasty Wawrzyniec występują w czterech smakach:

  • ciecierzyca, pieprz i czarnuszka,
  • suszone pomidory i żurawina,
  • grillowany bakłażan,
  • grillowana cukinia i curry.

Moim faworytem została grillowana cukinia przyprawiona curry. Z pewnością w przyszłości trafi do mojego zakupowego koszyka. Niestety nie mogę powiedzieć tego o suszonych pomidorach z żurawiną – to zdecydowanie nie mój smak. Polecam jednak spróbować, przecież każdemu może zasmakować coś zupełnie innego.

Jak jeść pasty Wawrzyniec?

Dla mnie pasty Wawrzyniec są przed wszystkim świetne do kanapek. Ponieważ nie jem wędlin, na moim pieczywie zwykle lądują sery. Pasty warzywne są bardzo dobrym urozmaiceniem. Poza tym sprawdzają się bardzo dobrze jako dodatek do naleśników, tortilli czy makaronów. Tak naprawdę ograniczeniem w ich zastosowaniu jest jedynie własna wyobraźnia. A może wykorzystać Wawrzyńca jako dip? Czemu nie?! Zdrowe chipsy czy surowe warzywa, na które zostanie nałożona pasta, będą stanowiły pyszną i wartościową przekąskę.

Manager Zdrowia

Zdrowy styl życia to nie tylko mój wybór, ale też wielka pasja. Nie miałam więc nigdy wątpliwości, że muszę zdobyć medyczne wykształcenie. W efekcie mogę cieszyć się tytułem magistra zdrowia publicznego i dietetyka. W swojej codziennej pracy zajmuję się marketingiem a z moich licznych obowiązków największą radość sprawia mi właśnie pisanie. Kiedy zastanawiałam się jak wykorzystać swoją miłość do tematów zdrowotnych i doświadczenie marketingowe, wpadłam na pomysł promocji zdrowia poprzez copywriting medyczny. Chciałabym, żeby teksty, które piszę na potrzeby swoich klientów i własnego bloga, zachęciły czytelników do wprowadzenia do swojego życia dobrych nawyków i wpłynęły pozytywnie na stan zdrowia.

One thought on “Warzywne pasty Wawrzyniec

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *