blog o zdrowiuMam na imię Magda i jestem absolwentką Zdrowia Publicznego na łódzkim Uniwersytecie Medycznym. Po pewnym czasie od zakończenia studiów, postanowiłam uzupełnić swoje wykształcenie o dietetykę, realizując swoje wielkie marzenie.

Od zawsze interesuje mnie wszystko, co wpływa na stan organizmu. Promocja zdrowia jest moją wielką pasją, którą realizuję zawodowo i prywatnie. Doceniam siłę racjonalnej diety, dobrej kondycji fizycznej i psychicznej oraz badań profilaktycznych. Nie jestem natomiast zwolenniczką odchudzania, bezmyślnego podążania za trendami i katowania się za wszelką cenę. Od chwili słabości w towarzystwie czekolady jeszcze nikt nie umarł, co nie oznacza, że ta chwila powinna przychodzić każdego dnia 🙂

Od kilku lat pracuję w marketingu medycznym i marketingu kosmetycznym. Do moich ulubionych zadań należy praca nad contentem (pisanie tekstów na strony internetowe, ulotki, plakaty, foldery, opakowania produktów). Kiedy więc wpadłam na pomysł założenia strony z tekstami dotyczącymi zdrowia, nie zastanawiałam się ani chwili.

Skąd nazwa Health & Beauty Manager? Nasz organizm jest jak skomplikowana maszyna, którą trzeba umiejętnie zarządzać, by sprawnie działała. Każdy temat związany ze zdrowiem jest dla mnie ważny i może mnie skłonić do napisania kilku zdań. Na pewno na blogu pojawi się również nieco tekstów dotyczących hobby, stylu życia i wszystkiego co wprowadza nas w dobry nastrój. Pozytywne myślenie i uśmiech są bowiem kluczem do zdrowego i długiego życia.